Про нас

Церковна крамниця Львівської Архиєпархії УГКЦ

є крамницею церковно-сакральної атрибутики для священослужителів Львівської та інших єпархій УГКЦ, а також для паломників та туристів, що відвідують місто Лева та одну із його окрас – Святоюрський храм.

Крамниця розташована на  Святоюрській горі, за адресою: площа Святого Юра, 5,  на подвір’ї  Архикатедрального  храму Святого Юра,  відкриття якої відбулось 18 липня 2011 р.Божого.

 Вже в травні 2012 р. Божого була відкрита ще одна крамниця.  У вересні 2016 р.  крамниці об’єднали та розташували при виході з подвір’я храму. Таке розташування крамниць стало зручним для священиків, богопосвячених осіб та паломників, що часто візитують до Львівської катедри УГКЦ.

t

Церковна крамниця Львівської Архиєпархії є цілісним комплексним центром розповсюдження різноманітної релігійної атрибутики, речей церковного культу та церковної й художньо- духовної літератури. В  крамницях покупцям пропонується широкий асортимент товару за помірними цінами.

У нашій крамниці діє постійна накопичувальна карта знижок, що надає  3 %-10% на всі пропоновані товари!!!

НАША картка

Покупці крамниці майже завжди стають учасниками постійних акцій. Прикладом є остання акція знижок на  оптову купівлю товарів продукції видавництва “Свічадо” від -15% до -30%.

Товар на сайті можна  замовити в будь-який зручний для Вас час вдома чи на роботі з будь-якої точки України чи з-за кордону. Є можливість попереднього бронювання товарів!!!

крамниця https://kramnycia.org.ua/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011503866934

Також замовлення можна робити через сторінку соцмережі “facebook”

Продавці  крамниці радо вітатимуть своїх покупців.

 

Графік роботи крамниці:

Пн-Пт: 10:00-17:00; Сб-Нд та в церковні свята: 10:00-14:00.

Наша крамниця діє при Христовій Церкві, тому кожна здійснена тут покупка є черговою лептою на підтримку діяльності курії Львівської Архиєпархії та доброю справою, чиненою в ім’я Церкви.

Приємних та вдалих Вам у нас покупок!

З повагою,  Адміністрація інтернет-крамниці