Про нас

        Немає нічого дивовижнішого за світло заломлене призмою. Всі блага цивілізації таїлися в різнобарв’ї веселки, яку побачив Ісаак Ньютон. І те ж світло розігрує містерію в кольорових площинах вітражів, проникаючи крізь скло відповідно до всіх законів фізики. Вітраж запрошує в співавтори самого Творця: «Нехай буде світло». Пройшовши крізь площину скла, світло стає внутрішньою суттю того кольору, який надихнув художника і порушує в глядача відчуття єдності з космосом.

Вітражі з’явилися з необхідності скління храмових вікон. Вікно стало основною складовою архітектури, вдихнувши особливу чарівність в простір католицьких храмів. Згодом вітраж припав до душі художникам-модерністам. Техніку вітражів стали використовувати для виготовлення світильників, ваз, ширм, тобто в побуті. За минулі сторіччя ця техніка зазнала багато змін.

Свинцеве паяння, яким користувалися колись, сучасні майстри замінили на екологічно чисту олов’яну із застосуванням срібної фольги.

Вітраж з’явився на Галичині вже в XIV столітті. Наші майстри несуть світло українського вітража не тільки у Львові, але й в Уніській Лаврі, у Реколекційному центрі «Світлиця» у смт Брюховичах, та по  всій Європі.

Працівники майстерні входять в Українську Спілку Іконописців, беруть участь в багатьох виставках, зокрема в Соборі Софії у м. Києві, в Палаці Мистецтв, та в Національному музеї  Андрея Шептицького.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00.