(067) 673-65-01
(032) 261-13-82

info@kramnycia.org.ua
м. Львів, 79000
площа Святого Юра, 5

Оплата та доставка

Оплата

Ми пропонуємо наступні способи оплати:

1.) Оплата при отриманні товару  (готівкою у доступному вам відділенні “Нової Пошти” при отриманні замовленого товару. Оплату за доставку  товару до відповідного відділення “Нової Пошти” на місці здійснює сам замовник).

нова пошта

 

 

2.) Передоплата  (через електронну оплату  за банківськими реквізитами, які Вам надасть по телефону адміністрація сайту.)

УВАГА!!! Оплату за товар можна проводити  через програму Приват 24.

 

Одержувач:  ФОП Кушнір Ганна Федорівна.

 

 приват 24приват

 

 

 

 

 

 

Доставка

   Доставка замовлення здійснюється в перебігу 2-3 днів через послуги мережі експрес доставки “Нова Пошта” в будь-яке місто України за їх визначеними тарифами.  Оплату за доставку  товару здійснює сам замовник. Мінімальний розмір вартості замовлення товарів на сайті становить 200 ГРН.

   Доставка товарів за кордон здійснюється протягом 14 днів через послуги мережі “УкрПошта” в будь-яку точку світу за їх визначеними тарифами. Мінімальний розмір вартості замовлення товарів на сайті для замовлення за кордон становить $100 чи €100. Оплату за доставку товару здійснює сам замовник, виключно у формі передоплати. 

 нп

Всі товари, що Вас цікавлять, замовляйте через Корзину.

images

Вашу кожну заявку буде опрацьовано протягом 1-3 робочих днів та Вас буде повідомлено про деталі замовлення через вказаний Вами номер моб. телефону чи емейл. 

 

Приємних та вдалих Вам покупок;)

З повагою, Адміністрація сайту